Bylinné sirupy


Bylinné a ovocné domácí sirupy

Sirupy jsou vyráběny "domácím způsobem" - ručně. Bylinky jsou louhovány ve speciálně
upravené vodě, která zajišťuje a pomáhá, aby se léčivé a účinné látky zachovaly a vyluhovaly
v nezměněné podobě jako jsou v přírodě. Tím zajišťují i větší účinnost sirupů.

Sirupy od paní Radmilky, jsou vyráběny "domácím způsobem" - ručně, tudíž se v nich spojují léčivé účinky a energie bylinek s láskyplnou a radostnou energií lidiček, kteří je sbírají , ručně zpracovávají a vyrábějí do podoby sirupů.Čerstvé bylinky jsou louhovány ve speciálně upravené vodě revitalizované technologií AQUA SANATURA.      
        
Tato revitalizovaná voda zajišťuje a pomáhá, aby se léčivé a účinné látky zachovaly a vyluhovaly v nezměněné podobě jako jsou v přírodě.Tím zajišťují i větší účinnost sirupů. Při výrobě je voda zahřívaná jen na 40 °C, to znamená, že z bylin jsou zachovány všechny vitamíny, enzymy a minerální látky.

Moc vám přejeme, aby sirupky pohladily vaše duše, přinášely světýlko, posílily a zharmonizovaly tělo a při skleslosti, únavě či vyčerpání povzbudily, osvěžily a dodaly energii.
Chceme a přejeme si, aby vám sirupky co nejvíce pomáhaly, proto si můžete vybrat sirupy s cukrem, karamelem. třtinovým cukrem nebo fruktózou.

Fruktóza - je to ovocný cukr vhodný i pro diabetiky. Tento sirup ale obsahuje určité množství 15% lihu místo konzervace.
Karamel - působí na organismus příznivě svým zásadotvorným účinkem. Jelikož naše strava je převážně kyselinotvorná, karamel může pomoci dostat naše vnitřní kyseliny a zásady do rovnováhy, což má příznivý vliv na krev, zažívání a tím vlastně i na celý organismus.
 
Sirupy jsou ručně zpracovány z čerstvých, moravských bylin a byl jim udělen certifikát „HANÁ regionální produkt®“


Dávkování: 2x - 3x denně čajovou lžičku, možno do vody nebo čaje.
 

Vybrat si můžete sirupy:
s cukrem
s třtinovým cukrem
s karamelem
s fruktózou
směsi bylin v sirupech

Balení: hnědá skleněná láhev, obsah 250ml, nebo 200ml 

Vybrané sirupy:
Sirupy nejsou uvedeny všechny,pokud si přejete konkrétní bylinku, plody nebo na přímý účel, kontaktujte mě emailem : kosmetickysalon@centrum.cz

-Antigrip sirup
Antigrip sirup je vyroben z plodů rakytníku a kořene echinacei přispívá k udržení energie podporuje přirozenou obranyschopnost přispívá k udržení normálního trávení a normální činnost kardiovaskulárního systému.

-Antigrip sirup pro děti 
Antigrip sirup pro děti Sirup z plodů rakytníku a kořene echinacei, jen je v něm menší podíl rakytníku. Jelikož rakytník obsahuje mnoho vit.C, který může mít ve větším množství zvláště pro děti projímavý účinek a zkušenosti s Antigripem, to dokazovaly, proto vznikl tento dětský sirup.

-Bezinkový sirup z květů 
Bezinkový sirup z květů s cukrem Sirup má potopudné a močopudné účinky, proto je výborným pomocníkem při nachlazení. Podporuje vykašlávání a posiluje lymfatický systém. Je vhodný při nemocech cév,neboť květ bezu černého obsahuje látku rutin, která zpevňuje a zpružňuje cévní stěny.

-Bezinkový sirup z plodů
Bezinkový sirup z plodů Plod bezu černého je možno použít při bolestech páteře, kloubů či trojklanného nervu, neboť tyto plody působí protizánětlivě a analgeticky. Tato jedinečná pomůcka je vhodná také pro jedince mající potíže s anemií, a také i tam kde je potřebná rychlá výměna krve.

-Brusinkový sirup
Brusinkový sirup  podporuje normální činnost močové soustavy  přispívá k udržení normální přirozené obranyschopnosti Sirup je ručně zpracován. Balení: hnědá skleněná láhev, obsah 250 ml.

-Černá jeřabina sirup
Černá jeřabina sirup s cukrem Černá jeřabina harmonizuje činnost štítné žlázy, zvýšenou funkci snižuje a sníženou zvyšuje, proto se používá při různých jejích poruchách. Obsahuje velké množství vit.P, který také příznivě ovlivňuje pružnost a propustnost cévních stěn.

 -Černý rybíz sirup                                                                                                          Černý rybíz sirup s cukrem Černý rybíz je výborný při únavě, příznivě ovlivňuje imunitu, posiluje po těžkých chorobách, obsahuje velké množství vitamínů a minerálních látek, uklidňuje a působí protistresově.

-Červená řepa sirup 
Červená řepa sirup s karamelem Červená řepa je bohatá na vitamíny a stopové prvky jako je draslík, hořčík, vápník železo, selen.Používá se při různých krevních chorobách a při nádorovém onemocnění.

-Dechsil sirup 
Dechsil sirup s cukrem Směs bylin - divizny velkokvěté, květ echinacei purpurové, květ slézu maurského, yzopu lékařského - obsažených v tomto sirupu působí velice příznivě k posílení a pročištění dýchacích cest, příznivě ovlivňuje sliznice nejen dýchacích cest, ale i zažívacího ústrojí a působí na lymfatických systém.

-Divizna se slézem sirup 
Diviznový sirup se slézem Divizna velkokvětá příznivě působí k posílení a ochraně průdušek, podporuje vykašlávání, tlumí křeče průdušek, vhodná při astmatu. Svým obsahem slizu ochraňuje sliznice takže jej můžeme použít při vředové chorobě žaludku, dvanácterníku, střev a ochranu celého trávicího ústrojí.

 -Diviznový sirup                                                                                                        Diviznový sirup podporuje normální činnost dýchacího systému a hltanu přispívá k normálnímu stavu slizničních buněk podporuje normální činnost trávicího systému podporuje přirozenou obranyschopnost - imunitní systém.


-Dobromyslový sirup
Dobromyslový sirup podporuje normální činnost trávicího ústrojí- žlučníku,jater, střevního traktu a žaludku  Přispívá k udržení normální funkce horních cest dýchacích Podporuje duševní výkon a spánek.

-Echinaceový sirup
Echinaceový sirup  podporuje přirozenou obranyschopnost - imunitní systém. Přispívá k normální činnosti dýchacího  a močového systému Antioxidant Sirup je ručně zpracován a byl mu udělen certifikát „HANÁ regionální produkt®“. 

-Harmonie sirup
Harmonie sirup ze směsi bylin - meduňka, dobromysl, mateřídouška, sedmikráska přispívá k udržení duševního zdraví, pozitivní nálady, relaxace a spánku podporuje normální trávení a činnost jater, žlučníku, žaludku a střevního traktu.

-Jetel luční sirup
Jetel luční sirup s cukrem jetel je výborný při bronchitidě, revmatismu, pomáhá při oteklých lymfatických žlázách, působí sedativně a protikřečově. Je to výborný prostředek nenásilně upravující upravující funkce organismu i jednotlivých orgánů.

 -Jitrocelový sirup                                                                                                   Jitrocelový sirup má protizánětlivé účinky, používá se při kašli, nachlazení, posiluje slabé plíce, čistí krev, posiluje žaludek i celý trávicí trakt, odhleňuje.


-Kontryhelový sirup 
Kontryhelový sirup s cukrem Kontryhel je vhodný při klimakterických potížích, neboť příznivě ovlivňuje psychiku, Tlumí nadměrné menstruační, ale i jiné krvácení (např. z nosu). Zpevňuje podbřišek, což je velmi příznivé při sklonu k potratům a snižování dělohy.

 -Kopřivový sirup                                                                                                       Kopřivový sirup s karamelem Kopřiva podporuje tvorbu krve, působí proti chřipkovým virům, působí močopudně, zlepšuje tvorbu enzymů slinivky, takže zlepšuje její funkci, pomáhá prokrvovat vnitřní orgány.

-Lichořeřišnicový sirup
Lichořeřišnice sirup přispívá k normální činnosti ledvin, močového a dýchacího systému přispívá k udržení normální činnosti kardiovaskulárního systému.

-Lipový sirup
Lipový sirup s cukrem podporuje vykašlávání podporuje normální činnost dýchacího systému přispívá k vylučování vody z organizmu přispívá k udržení normálního trávení podporuje relaxaci a usínání.

-Mateřídouškový sirup 
Mateřídouškový sirup přispívá k normální činnosti dýchacího systému podporuje normální funkci imunitního systému přispívá k normálnímu fungování močové soustavy a k normální činnost trávení.

-Mátový sirup
Mátový sirup přispívá k udržení normální činnosti trávicí soustavy a střev podporuje normální funkci dýchacího systému pomáhá při nadýmání podporuje relaxaci - spánek.

-Meduňkový sirup
Meduňkový sirup s cukrem přispívá k udržení   duševního zdraví, pozitivní nálady,relaxace přispívá k normální činnosti trávení přispívá k normálnímu fungování oběhového systému a dýchacího systému.

-Měsíčkový sirup
Měsíčkový sirup podporuje normální činnost jater a střev přispívá k normální činnosti dýchacího systému přispívá k osvěžení těla.

-Pampeliška se sedmikráskou sirup
Pampeliška se sedmikráskou sirup s třtinovým cukrem Pampeliška příznivě působí na dýchací cesty, příznivě ovlivňuje látkovou výměnu, povzbuzuje a posiluje organismus. Sedmikráska znásobuje působení pampelišky na dýchací cesty, uklidňuje, vnáší do duše klid, teplo a pocit bezpečí.

-Pampeliškový sirup 
Pampeliškový sirup je antioxidant podporuje normální činnost žaludku a jater přispívá k normálnímu trávení  - stimulace podporuje udržení normální funkce močové soustavy podporuje detoxikaci a vylučování.

-Přesličkový sirup
 Přesličkový sirup přispívá k udržení normální funkce močové soustavy a vylučování podporuje normální stav kostí a kloubů, podporuje udržení normálního stavu pokožky, vlasů a nehtů (mineralizace).

-Řebříčkový sirup
Řebříčkový sirup s cukrem přispívá k udržení normálního menstruačního komfortu přispívá k normální činnosti trávení podporuje normální činnost cévní soustavy přispívá k normálnímu fungování močových cest a ledvin a k normálnímu fungování dýchacích cest.

-Respi sirup 
Respi sirup s cukrem. Směs bylin - divizny velkokvěté, slézu maurského, tymiánu obecného, obsažených v tomto sirupu působí velice příznivě na posílení a ochranu celého dýchacího systému, ochranu sliznic v těle a příznivě ovlivňuje i trávicí a močové ústrojí.

-Šalvějový sirup
Šalvějový sirup podporuje normální činnost dýchacího systému normální trávení přispívá k udržení normálního stavu kostí a kloubů podporuje udržení  hormonální  rovnováhy při menstruačním a menopauzálním komfortu.

-Sedmikráskový sirup
Sedmikráska sirup přispívá k udržení přirozené obranyschopnosti  a odolnosti  působí jako antioxidant podporuje normální stav pokožky, vlasů a nehtů.

-Slézový sirup
Slézový sirup Sléz svým obsahem slizu ochraňuje sliznice, takže jej můžeme použít při vředové chorobě žaludku, dvanácterníku, střev a ochranu celého trávicího ústrojí.

-Svízelový sirup 
Svízelový sirup s cukrem podporuje normální činnost lymfatického systému přispívá k normální činnosti jater a žlučových cest přispívá k uklidnění, relaxaci a spánku.

-Třezalkový sirup
Třezalkový sirup podporuje normální trávení a normální činnost žlučníku přispívá k normální činnosti močových cest a ledvin.Přispívá k udržení normální funkce dýchacího systému.

-Tužebníkový sirup
Tužebníkový sirup přispívá k udržení normálního stavu kloubů – odvodnění má antiseptické vlastnosti.

-Tymiánový sirup 
Tymiánový sirup podporuje normální činnost dýchacího systému přispívá k udržení normální činnosti imunitního systému v důsledku  antimikrobiální aktivity.

-Yzopový sirup
Yzopový sirup působí desinfekčně až antibioticky v dýchacích cestách, uvolňuje hleny a podporuje jejich vykašlávání. Je vhodný při chřipkách, zánětu lymfatických žláz a proti nadměrnému pocení.