Bylinné tinktury

                                                        


                       Bylinné tinktury
Tinktury od paní Radmilky jsou zpracovány z čerstvě natrhaných bylinek v 40, 50, nebo 60% lihu a mají velmi vysokou účinnost. Stačí jen protřepat lahvičku, nakapat do sklenice s 10 ml vody a vypít. Jsou bez jakýchkoliv konzervantů a chemických látek. 
 
Balení: hnědá skleněná lahvička, obsah 30 ml. (připravuje pro vás i tinktury s obsahem 50 ml)

Vybrané tinktury:
 -Tinktury nejsou uvedeny všechny,pokud si přejete konkrétní bylinku nebo na přímí učel,  tak mě kontaktujte emailem : kosmetickysalon@centrum.cz

-Bazalka pravá-tinktura 30 ml
BAZALKA PRAVÁ přispívá ke zklidnění, relaxaci a spánku podporuje normální trávení a vylučování vody z organizmu přispívá k normální činnosti dýchacího systému a k normální činnosti krevního oběhu.

-Benedikt čubet - tinktura 30 ml
BENEDIKT ČUBET přispívá k udržení normálního trávení podporuje udržení normální funkce dýchacího systému.Tinktura je ručně zpracována.

-Bříza bělokorá - tinktura 30 ml
BŘÍZA BĚLOKORÁ přispívá k normální funkci močových cest, ledvin a vylučování podporuje normální trávení a detoxikaci přispívá k udržení normálního stavu kloubů.

-Čekanka obecná - tinktura 30 ml
ČEKANKA OBECNÁ podporuje normální činnost jater a střevního traktu přispívá k normální funkci srdce a cév přispívá k udržení normální činnosti močové soustavy.

-Celík zlatobýl - tinktura 30ml
CELÍK ZLATOBÝL podporuje normální činnost močové soustavy a ledvin přispívá k normálnímu stavu kloubů podporuje přirozenou obranyschopnost Tinktura je ručně zpracována.

-Česnek medvědí - tinktura 30 ml
ČESNEK MEDVĚDÍ podporuje normální činnost kardiovaskulární soustavy (srdce) přispívá k vylučování těžkých kovů přispívá k normálnímu metabolismu cholesterolu podporuje normální činnost oběhové a střevní soustavy.

-Divizna velkokvětá - tinktura 30 ml
DIVIZNA VELKOKVĚTÁ podporuje normální činnost dýchacího systému a hltanu přispívá k normálnímu stavu slizničních buněk podporuje normální činnost trávicího systému.

-Dobromysl obecná - tinktura 30 ml
DOBROMYSL OBECNÁ podporuje normální činnost trávicího ústrojí- žlučníku, jater, střevního traktu a žaludku přispívá k udržení normální funkce horních cest dýchacích podporuje duševní výkon a spánek.

-Echinacea úzkolistá - tinktura 30 ml
ECHINACEA ÚZKOLISTÁ podporuje přirozenou obranyschopnost - imunitní systém přispívá k normální činnosti dýchacího a močového systému Antioxidant.

-Hluchavka žlutá - tinktura 30 ml
HLUCHAVKA ŽLUTÁ podporuje normální činnost močové soustavy a vylučování vody z organismu přispívá k udržení normálního předmenstruačního komfortu podporuje normální činnost trávení a chuť k jídlu.

-Jablečník obecný - tinktura 30ml
JABLEČNÍK OBECNÝ přispívá k normální činnosti jater, žlučníku a celkově k normálnímu trávení přispívá k udržení normální hladiny cukru v krvi podporuje normální funkci dýchacího systému.

-Karbinec evropský - tinktura 30 ml
KARBINEC EVROPSKÝ podporuje normální činnost štítné žlázy přispívá k udržení normální činnosti imunitního systému Tinktura je ručně zpracována.

-Kopřiva dvoudomá - tinktura 30 ml
KOPŘIVA DVOUDOMÁ podporuje činnost ledvin vylučování vody z organismu přispívá k normálnímu stavu kloubů obsahuje minerál železo, přispívá k osvěžení těla  pročištění organismu podporuje vitalitu - energii.

-Lichořeřišnice větší - tinktura 30 ml
LICHOŘEŘIŠNICE VĚTŠÍ přispívá k normální činnosti ledvin, močového a dýchacího systému přispívá k udržení normální činnosti kardiovaskulárního systému.

-Lípa obecná - tinktura 30 ml
LÍPA OBECNÁ podporuje vykašlávání podporuje normální činnost dýchacího systému přispívá k vylučování vody z organizmu přispívá k udržení normálního trávení.

-Máta peprná - tinktura 30 ml
MÁTA PEPRNÁ přispívá k udržení normální činnosti trávicí soustavy a střev podporuje normální funkci dýchacího systému pomáhá při nadýmání podporuje relaxaci - spánek.

-Mateřídouška úzkolistá - tinktura 30 ml
MATEŘÍDOUŠKA ÚZKOLISTÁ přispívá k normální činnosti dýchacího systému podporuje normální funkci imunitního systému přispívá k normálnímu fungování močové soustavy a k normální činnosti trávení.

-Meduňka lékařská - tinktura 30 ml
MEDUŇKA LÉKAŘSKÁ přispívá k udržení duševního zdraví, pozitivní nálady,relaxace přispívá k normální činnosti trávení přispívá k normálnímu fungování oběhového systému a dýchacího systému.

-Měsíček lékařský - tinktura 30 ml
MĚSÍČEK LÉKAŘSKÝ podporuje normální činnost jater a střev přispívá k normální činnosti dýchacího systému přispívá k osvěžení těla Tinktura je ručně zpracována.

-Pampeliška lékařská - tinktura 30 ml
PAMPELIŠKA LÉKAŘSKÁ podporuje normální činnost žaludku a jater přispívá k normálnímu trávení - stimulace podporuje udržení normální funkce močové soustavy podporuje detoxikaci a vylučování.

-Přeslička rolní - tinktura 30 ml
PŘESLIČKA ROLNÍ přispívá k udržení normální funkce močové soustavy a vylučování podporuje normální stav kostí a kloubů podporuje udržení normálního stavu pokožky, vlasů a nehtů (mineralizace).

-Řebříček obecný - tinktura 30 ml
ŘEBŘÍČEK OBECNÝ přispívá k udržení normálního menstruačního komfortu přispívá k normální činnosti trávení podporuje normální činnost cévní soustavy přispívá k normálnímu stavu močových cest a ledvin.

-Řepík lékařský - tinktura 30 ml
ŘEPÍK LÉKAŘSKÝ podporuje normální činnost jater a vylučování přispívá k normálnímu trávení a fungování žlučníku podporuje udržení normální funkce močové soustavy (ledviny).

-Řimbaba obecná - tinktura 30 ml
ŘIMBABA OBECNÁ přispívá k normální činnosti oběhové soustavy podporuje uvolnění při menstruačním cyklu podporuje relaxaci analgetikum (migréna).

-Šalvěj lékařská - tinktura 30 ml
ŠALVĚJ LÉKAŘSKÁ podporuje normální činnost dýchacího systému a normální trávení, přispívá k udržení normálního stavu kostí a kloubů podporuje udržení hormonální rovnováhy.

-Sedmikráska obecná - tinktura 30 ml
SEDMIKRÁSKA OBECNÁ přispívá k udržení přirozené obranyschopnosti – odolnosti působí jako antioxidant podporuje normální stav pokožky, vlasů a nehtů.Tinktura je ručně zpracovaná.

-Srdečník obecný - tinktura 30 ml
SRDEČNÍK OBECNÝ přispívá k udržení normální činnosti kardiovaskulárního systému - krevní tlak podporuje normální činnost nervové soustavy přispívá k normální funkci dýchacího sytému.

-Světlík lékařský - tinktura 30 ml
SVĚTLÍK LÉKAŘSKÝ přispívá k udržení normálního stavu zraku přispívá k osvěžení těla Tinktura je ručně zpracovaná.

-Svízel syřišťový - tinktura 30 ml
SVÍZEL SYŘIŠŤOVÝ podporuje normální činnost lymfatického systému přispívá k normální činnosti jater a žlučových cest Přispívá k uklidnění, relaxaci a spánku.

-Třezalka tečkovaná - tinktura 30 ml
TŘEZALKA TEČKOVANÁ podporuje normální trávení a normální činnost žlučníku přispívá k normální činnosti močových cest a ledvin přispívá k udržení normální funkce dýchacího systému.

-Truskavec ptačí - tinktura 30 ml
TRUSKAVEC PTAČÍ podporuje normální trávení přispívá k udržení normální funkce dýchacího systému podporuje normální funkci močových cest.

-Tužebník jilmový - tinktura 30 ml
TUŽEBNÍK JILMOVÝ přispívá k udržení normálního stavu kloubů – odvodnění má antiseptické vlastnosti.Tinktura je ručně zpracována. 

-Tymián obecný - tinktura 30 ml
TYMIÁN OBECNÝ podporuje normální činnost dýchacího systému přispívá k udržení normální činnosti imunitního systému v důsledku antimikrobiální aktivity.

-Yzop lékařský - tinktura 30 ml
YZOP LÉKAŘSKÝ přispívá k udržení normální činnosti dýchacího systému podporuje normální stav kostí a kloubů.

-Tymián obecný - tinktura 30 ml
TYMIÁN OBECNÝ podporuje normální činnost dýchacího systému přispívá k udržení normální činnosti imunitního systému.

-Tužebník jilmový - tinktura 30 ml
TUŽEBNÍK JILMOVÝ přispívá k udržení normálního stavu kloubů – odvodnění má antiseptické vlastnosti.

-Truskavec ptačí - tinktura 30 ml
TRUSKAVEC PTAČÍ podporuje normální trávení přispívá k udržení normální funkce dýchacího systému.

-Třezalka tečkovaná - tinktura 30 ml
TŘEZALKA TEČKOVANÁ podporuje normální trávení a normální činnost žlučníku, přispívá k normální činnosti močových cest a ledvin.