KOSMETIKA‎ > ‎

Kosmetické ošetření

OŠETŘENÍ JUNIOR 45 min.

Obsahuje: povrchové čištění,dočištění pl. Tonikem,peeling+uvolnění pórů,lehká úprava obočí(ne modelace),hloubkové čištění,tonizace,maska(zábal),zavěrečný krém+poradenství


KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ KLASIK + 60 min.

Obsahuje: Odlíčení,povrchové čištění,depilace v obličeji (pokud je potřeba),nanešení peelingu+přiložení fólie,úprava a modelace obočí,hloubkové čištění,tonizace,nanešení masky+fólie(pokud se nebarví),aplikace vhodného krému,závěrečný mini make-up (pokud klientka vyžaduje),barvení řas,obočí(pokud je v požadavku).Poradenství co se týče stavu pleti a doručení vhodných přípravků na domácí ošetření. 
 

OŠETŘENÍ INTENZIVNÍ (dotek andělů) 75 min.

Obsahuje: KLASIK+ ,masáž obličeje, krku,dekoltu,trapéz, šíje, séra, ampulku či čisté koncentráty 
  

LUXUSNÍ OŠETŘENÍ-LUXURY (dotek andělů) 90min.

Obsahuje: INTENZIVNÍ ,micromasáž očního okolí,masáž hlavy,maska na dekolt


MASÁŽ OBLIČEJE, KRKU, DEKOLTU, 45min.

ŠÍJE, TRAPÉZ

Obsahuje:povrchové ošetření pleti,odlíčení řas (pokud zákaznice nežádá jinak),tonizace,masáž(obličej,krk,dekolt,šíje,trapézy)MASÁŽ OBLIČEJE, KRKU, DEKOLTU, 60min.

ŠÍJE, TRAPÉZ +RELAXAČNÍ MASÁŽ HLAVY OLEJEM(KOKOSOVÝ,ARGANOVÝ,...)

Obsahuje:povrchové ošetření pleti,odlíčení řas (pokud zákaznice nežádá jinak),tonizace,masáž(obličej,krk,dekolt,šíje,trapézy),relaxační masáž hlavy s vyživujícími olejiENZYMATICKÝ PEELING + MASKA 45min.

Obsahuje: odlíčení,povrchové čištění pleti,tonizace,nanešení enzymatickýho peelingu(obličej,krk,dekolt),maska,zavěrečná krém(úprava)*V případě, že vás nějaká procedura zaujme a chcete se dozvědět více o ceně, můžete psát na kosmetickysalon@centrum.cz nebo na tel.605 579 419 dále jsou k nahlédnutí v salonu Helena.