KOSMETIKA‎ > ‎

Ošetření těla

PEELINGY:

  • Hloubkové čištění pleti                                                                                  Peeling -ošetření pokožky, nejlépe pomocí přírodních prostředků a kosmetiky, při němž dochází k odstranění olupujících se a odumřelých buněk kůže. Na rozdíl od běžného čištění pleti (nejrůznější pleťová mléka, vody apod.) dochází k čištění hloubkovému a pokožka se tak může daleko lépe zbavit nečistot. Buňky se mohou snadněji zregenerovat a obnovit.
  • Účinky peelingu                                                                                              Použití peelingu vrátí pokožce svěžest, oživí ji a zbaví ji povadlosti. Může pozitivně stimulovat krevní oběh. Pokožka se očistí. Bude jemnější a hladší. Peeling je třeba opatrně nanést na pokožku. Aby došlo k správnému působení a očistě, jemně se vmasírujte do pokožky, nechá krátce působit a poté smyje. Po použití peelingu je dobré pak ještě kůži ošetřit krémem. Jako peeling se používají nejrůznější přírodní látky, oblíbený je například peeling ze soli z Mrtvého moře (doplněný o vonné oleje). Pokožku nejen ošetří, ale zanechá na ní i jemný mastný film jako ochranu.
  • Očista i relaxace                                                                                           Peelingová kúra však může být nejen dobrou očistou pokožky, ale proč si ji neužít i jako příjemnou relaxaci, při které se celé tělo uvolní. Můžete se tak zbavit stresu a napětí, dopřát si pocitu vyrovnanosti. Při nanášení peelingu a jeho jemného vmasírování do pokožky vnímejte jen své tělo, zapomeňte na starosti všedního dne a užívejte si chvilku pohody.

ZÁBALY A TĚLOVÉ MASKY

  • Zábaly jsou vhodné pro regeneraci a očistu těla

  • Zábaly jsou lázeňské procedury, které jsou například určeny ke zeštíhlení a tvarování postavy, hydrataci a celkové zpevnění pokožky. Zábaly se taky používají k odpočinku a uklidnění svalů. Tato procedura Vás zahřeje, pročistí a hydratuje.

  • Existují různé druhy zábalů, a to, který zábal je určen k čemu, ve většině případů odhadnete již díky přídavnému jménu, které s sebou nese. Jde například o zábal zeštíhlující, relaxační či detoxikační. Zde uvádíme jen malý počet toho, na co se můžete těšit. A k čemu je vlastně takový zábal dobrý? Podle toho, jaký zábal si zvolíte, můžete očekávat jeho výsledek. V našem případě například příjemnou ztrátu objemu, pevnější a hydratovanou pleť či uvolněné svaly. Je také nutné si uvědomit, že zábaly Vám neposkytnou trvalý úbytek na váze, ale může odstartovat dietu, která Vás k trvalému výsledku dovede.Samozřejmostí je, zvýšit sportovní aktivitu.

  • Každý druh zábalu má svá omezení. Proto je vhodné si před jakýmkoliv typem zábalu zjistit jeho negativní účinky a vhodnost návštěvníků. Obecně se nedoporučuje navštěvovat zábaly osobám s vysokým krevním tlakem, srdečním onemocněním či s ekzémy. Před každým zábalem si nejdříve promluvte s terapeutem procedury.

 
 


ZÁBALY VČETNĚ PEELINGŮ


REGENERAČNÍ /zábal+peeling/ -přední část těla.....60 min.
-zadní část těla.......60 min.
-celotělový.............1:30 min.

ANTICEULITIDOVÝ /zábal+peeling/
/hýždě+stehna/............................60 min.

ANTICEULITIDOVÝ /zábal+peeling+ceulitidová masáž/
/hýždě+stehna/.........................1:40 min.

BALZÁM PRO NAŠE RUČKY.........................................30min. 
ošetření rukou+předloktí, lehká masáž peelingem, luxusní výživová maska,zábal