Informace o permanentním make-upu 

Permanentní make-up neboli mikropigmentace je metoda dlouhodobého líčení, při které se do povrchní vrstvy pokožky implantují pomocí speciálního přístroje barevné pigmenty. 

Úkony permanentního make-upu
  • Obočí - permanentním make-upem se upravuje šířka, délka i barva obočí. Chybějící obočí je možné kompletně vykreslit vláskovou metodou. 

  • Oční linky - permanentní make-up zvýrazňuje oči a definuje jejich tvar. Kontura očí dá vyniknout jejich kráse. 

  • Rty - permanentní konturou, stínováním či barevnou výplní lze docílit plné rty, zlepšení tvaru, potlačení jejich asymetrie nebo doplnit ztrácející se retní červeň. 

Celkový úkon většinou vyžaduje dvě aplikace v rozmezí 28. dní. Výhoda tohoto postupu spočívá v tom, že zjistíme, jak pokožka reaguje na aplikovaný pigment a na základě toho můžeme při korekci změnit odstín, tvar, barvu ztmavit nebo zesvětlit.

V přirozenosti tkví krása permanentního make-upu.
Permanentní make-up není náhražkou klasického líčení. Technika kresby permanentním make-upem může být až vlasově jemná při vykreslování jednotlivých chloupků obočí. Taková kresba není běžnými líčidly možná.

Blednutí pigmentů
Přirozeným procesem rohovatění kůže se barvivo z pleti postupně vytrácí. Tento proces se nazývá časová ztráta barev a trvá asi 3-5 let. Poté má klientka možnost volby - buď zákrok postoupí znovu s přihlédnutím k novým trendům, s ohledem na přirozené stárnutí pokožky, měnící se proporce v obličeji apod. nebo od něj upustí bez jakýchkoliv následků.

Bolestivost
Zákroky jsou minimálně bolestivé vzhledem k používání speciálních anestetik


                                         RŘED                                            PO